جام جهانی جام جهانی

ورزش > جام جهانی 2014 > اخبار و حواشی

هيگواين: آلمان بايد از ما بترسد

هيگواين: آلمان بايد از ما بترسد

دو تيم آرژانتين و آلمان فينال جام جهاني 2014 برزيل را يکشنبه در ورزشگاه بزرگ ماراکانا برگزار خواهند کرد.

گونسالو هيگواين مهاجم تيم ملي فوتبال آرژانتين درباره اين ديدار گفت: آلمان تيم بسيار خوب و قوي است. بازي سختي برابر اين تيم داريم اما آرژانتين هم تيم خوبي است و بدون شک براي پيروزي و بالا بردن جام به ميدان خواهيم رفت بنابرين بايد آلماني‌ها بترسند و احساس نگراني کنند نه ما.

به نقل از ايسنا، او ادامه داد: من خوش شانس هستم چرا که با ناپولي قهرمان جام حذفي ايتاليا شدم و الان هم با تيم ملي فوتبال آرژانتين به فينال جام جهاني صعود کرده‌ام و تا بالا بردن جام تنها يک گام باقي مانده است. روياي من قهرماني با آرژانتين در جام جهاني است. براي من افتخار بزرگي است که در جام جهاني بازي مي‌کنم. با هم تيمي‌هايم صحبت کردم و به آنها گفتم که حضور در جام جهاني يک رويداد منحصر بفرد و بي نظير است حتي اگر بازنده اين ديدار باشي.

هيگواين در ادامه سخنان خود به ستايش از مانوئل نوير پرداخت و گفت: نوير دروازبان بزرگي است، اما ما آماده‌ايم تا برابر آلمان به پيروزي برسيم. براي بالا بردن جام تا آخرين لحظه خواهيم جنگيد. چيزي براي از دست دادن نداريم. بر اين باورم که ديدار سخت و پيچيده‌اي است. هيچ کدام از دو تيم به راحتي پيروز اين ديدار نخواهد شد. مي‌دانيم که ميليون‌ها آرژانتيني از ما حمايت خواهند کرد. حمايت آنها از ما بسيار مهم است

منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب