جام جهانی جام جهانی

ورزش > جام جهانی 2014 > اخبار و حواشی

اسکولاري سرمربي برزيل مي‌ماند

اسکولاري سرمربي برزيل مي‌ماند


مارکو پولو دل‌نرو، رئيس منتخب کنفدراسيون فوتبال برزيل که در ماه آوريل 2014 روي صندلي رياست اين کنفدراسيون خواهد نشست در گفت‌و‌گو با روزنامه برزيلي«Estado de Sao Paulo» با اشاره به شکست 7 بر يک سلسائو برابر آلمان در مرحله نيمه‌نهايي جام جهاني 2014 گفت: اسکولاري در پست سرمربيگري برزيل باقي خواهد ماند. اتفاقي که در بازي با آلمان افتاد اشتباه تاکتيکي بود و مشکل اين بود ولي همه ما ممکن است مرتکب خطا شويم.

به نقل از تسنيم، وي ادامه داد: اين اتفاق ممکن است براي هر کسي رخ دهد. مهمترين نکته اين است که لوئيز فيليپه کارش را به خوبي انجام داد. آماده‌سازي و بازي‌هاي برزيل در اين تورنمنت خيلي خوب بود.

اسکولاري، سرمربي برزيل هم در خصوص آينده کاري‌اش در تيم ملي برزيل اظهار داشت: گزارش خودم را به مارکو پولو و هيئت کنفدراسيون فوتبال برزيل مي‌دهم و پس از جلسه‌اي که آنها با هم خواهند داشت بايد ببينيم چه اتفاقي خواهد افتاد و نظر آنها در اين خصوص چيست و کجاي کار من اشتباه بوده است.

اسکولاري در جام جهاني 2002 تيم ملي برزيل را به پنجمين عنوان قهرماني‌اش در اين رقابت‌ها رساند. وي در ماه نوامبر 2012 هدايت سلسائو را بر عهده گرفت. باخت سنگين شاگردان اين مربي در مرحله نيمه‌‎نهايي جام جهاني 2014 مقابل آلمان سومين شکست او در 28 بازي بوده که رهبري سلسائو را بر عهده داشته است.

برزيل ساعت 30 دقيقه بامداد يکشنبه در ديدار رده‌بندي جام بيستم به مصاف هلند مي‌رود.


منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب