جام جهانی جام جهانی

ورزش > جام جهانی 2014 > اخبار و حواشی

زابالتا: مي‌دانيم قهرماني چه قدر مهم است

زابالتا: مي‌دانيم قهرماني چه قدر مهم است


پابلو زابالتا اعلام کرد که رسيدن به فينال جام‌جهاني در برزيل، موفقيت آنها را استثنايي مي‌کند. شاگردان سابيا براي اولين بار پس از 24 سال با پيروزي چهار بر دو مقابل هلند در ضربات پنالتي به فينال جام‌جهاني رسيدند.

به نقل از فارس، زابالتا اعلام کرد که هم‌تيمي‌هايش انگيزه دارند که در خاک رقيب به قهرماني برسند. وي اظهار داشت: بازي در اين کشور براي ما استثنايي است. به خصوص اينکه هواداران برزيل در اين جام‌جهاني عليه آرژانتيني‌ها بودند.

وي ادامه داد: گاهي اگر همه عليه شما باشد، احساس قدرت بيشتري مي‌کنيد. فکر مي‌کنم ما اين را نشان داديم و بسيار احساس غرور مي‌کنيم. نمي‌توانيد تصور کنيد که مردم آرژانتين ماشين‌هايشان را براي سفر به برزيل مي‌فروشند حتي اگر بليت بازي‌ها را نداشته باشند.

زابالتا خاطرنشان کرد: اين چيزي است که در آرژانتين اتفاق مي‌افتد. ما عاشق فوتباليم. مي‌دانيم قهرماني در جام‌جهاني چه قدر براي مردم اتفاق خاصي خواهد بود و ما مطمئنا از هواداران آرژانتيني که هرکاري براي حمايت از ما انجام مي‌دهند، قدرداني مي‌کنيم.

وي اضافه کرد: من به عنوان يک بازيکن احساس افتخار مي‌کنم؛ همه به شدت احساس غرور مي‌کنند. مي‌دانيم که مقابل يکي از بهترين تيم‌هاي جام‌جهاني بازي خواهيم کرد اما همان طور که در آرژانتين مي‌گوييم؛ ما فينال را بازي نمي‌کنيم؛ فينال را مي‌بريم.

بازيکن تيم ملي فوتبال آرژانتين تأکيد کرد: پيروزي هفت بر يک آلمان مقابل برزيل عجيب بود. هيچ کس انتظار اين نتيجه را نداشت. فکر مي‌کرديم بازي بسيار نزديک و سختي با حضور دو تيم قوي باشد اما گاهي از اين اتفاقات در فوتبال مي‌افتد.

وي گفت: اين براي برزيل بسيار سخت بود که در کشور خودش شانس رسيدن به قهرماني را از دست بدهد و با نتيجه هفت بر يک شکست بخورد. اين براي آنها بسيار سخت بود.


منبع :http://www.varzesh3.com/

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب