جام جهانی جام جهانی

ورزش > جام جهانی 2014 > اخبار و حواشی

کلايورت: برزيل تحت تاثير شکست از آلمان بود

کلايورت: برزيل تحت تاثير شکست از آلمان بود

تيم ملي فوتبال هلند با شکست سه بر صفر برزيل در ديدار رده بندي جام جهاني 2014 به مقام سوم دست يافت تا برزيلي‌ها وداع بسيار تلخي با جام جهاني داشته باشند.

پاتريک کلايورت دستيار سرمربي تيم ملي فوتبال هلند از شکست برزيل در ديدار رده بندي خوشحال است. او مي گويد پيروزي هفت بر يک آلمان برابر برزيل سهم بسزايي در رقم خوردن اين نتيجه داشت. کلايورت گفت: هر چند متاسفانه نتوانستيم به ديدار فينال صعود کنيم، اما ما بسيار خوشحال هستيم چرا که تورنمنت موفقيت آميزي را پشت سرگذاشتيم و در ديدار رده بندي هم با سه گل به پيروزي رسيديم.

او ادامه داد: پيروزي برابر کاستاريکا در ضربات پنالتي احساس بسيار خوبي به ما داد. بعد از آن بازي بود که احساس کرديم شانس رسيدن به فينال و کسب عنوان قهرماني را داريم، اما شکست برابر آرژانتين در ضربات پنالتي همه چيز را به هم ريخت. متاسفانه نتوانستيم در آن ديدار به پيروزي برسيم تا بارديگر شانس حضور در فينال را داشته باشيم.

ستاره سابق آبي-اناريها درباره تيم ملي فوتبال برزيل گفت: شکست هفت بر يک برابر آلمان روحيه بازيکنان برزيل را بر هم ريخته بود و اين شکست سنگين بر روي عملکرد آنها در ديدار برابر ما تاثير داشت. نبايد فراموش کنيم که تيم ملي فوتبال هلند مربي خوبي به نام لوئيس فان خال دارد که تيمش را کاملا آماده اين ديدار کرده بود.

منبع :http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1152727&tit...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب