جام جهانی جام جهانی

ورزش > جام جهانی 2014 > اخبار و حواشی

نيمار: مسي يکي از 3 بازيکن برتر جام جهاني بود

مرتضی فتحی 9 سال پیش
نيمار: مسي يکي از 3 بازيکن برتر جام جهاني بود

شماري از کارشناسان فوتبال جهان بر اين باورند که ليونل مسي در جام جهاني 2014 برزيل آنطور که بايد ندرخشيده و شايسته عنوان بهترين بازيکن جهان نبوده است ولي ستاره برزيل چنين نظري ندارد.

نيمار، مهاجم تيم ملي برزيل که به خاطر مصدوميت در مرحله يک چهارم نهايي جام جهاني مقابل کلمبيا از همراهي اين تيم در ديدارهاي نيمه نهايي و رده‌بندي بازماند، در گفت‌و‌گو با برنامه «Fantastico» شبکه تلويزيوني «Rede Globo» برزيل گفت: به عنوان يک بازيکن و يک انسان از هواداران اصلي مسي هستم. نمي‌دانم که اين انتقادات عادلانه است يا غيرعادلانه ولي از نظر من ليونل يکي از بهترين بازيکنان جام جهاني بود. حداقل مسي در بين سه بازيکن برتر جام بيستم جاي داشت. به نظرم باستين شواين‌اشتايگر از آلمان و آرين روبن از هلند نيز به همراه مسي سه بازيکن برتر اين رقابت‌ها بودند.

نيمار تصريح کرد: از خودم اين سؤال را مي‌پرسم که چرا نتوانستيم قهرمان جام جهاني شويم ولي نتوانستم توضيحي براي آن پيدا کنم. به هر حال بايد خودمان را براي موفقيت‌هاي بهتر در فوتبال آماده کنيم.

مهاجم بارسلونا اظهار داشت: به نظرم برخي بازيکنان برزيلي جزو بازيکنان برتر جهان هستند ولي هر جلسه تمريني در تيم‌هاي اروپايي کاملاً جدي گرفته مي‌شود. در برزيل قضيه متفاوت است، گاهي اوقات بايد بيش از اندازه تمرين کنيد و در پاره‌اي موارد هم تمرين خيلي خاصي در نظر گرفته نمي‌شود. برزيلي‌ها اينگونه هستند.

منبع :http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1153870&tit...

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب