جام جهانی جام جهانی

ورزش > جام جهانی 2014 > اخبار و حواشی

بلاتر: جام جهانی 2014 برزیل با موفقیت برگزار شد

مرتضی فتحی 9 سال پیش
 بلاتر: جام جهانی 2014 برزیل با موفقیت برگزار شد

رییس فدراسیون بین المللی فوتبال ( فیفا ) در آیین واگذاری میزبانی دوره آینده جام جهانی به روسیه گفت: جام جهانی 2014 برزیل با موفقیت برگزار شد.

روزنامه آ تریبون برزیل روز دوشنبه نوشت: در این آیین که پیش از شروع دیدار نهایی جام جهانی 2014 برزیل برگزار شد، بلاتر اظهار کرد که این مسابقات پیام های خاصی داشت.

وی، ایجاد وحدت، ارتباط مردم با یکدیگر، صلح و دوستی را از جمله پیام های جام جهانی 2014 برزیل برای مردم جهان دانست و تاکید کرد: جام جهانی 2014 برزیل بسیار موفق بود و برزیل در آینده از آثار فرهنگی این رویداد بزرگ جهانی بهره مند خواهد شد.

رییس جمهور برزیل نیز در این مراسم با اشاره به اینکه مردم کشورش از میزبانی جام جهانی لذت بردند، افزود: برزیل بار دیگر به میزبانی این مسابقات که به مدت یک ماه در 12 شهر برگزار شد، افتخار کرد.

دیلما روسف با اشاره به اینکه کشورش در سال 2016 میزبان بازیهای المپیک خواهد بود ، خطاب به گردشگران و هیات های علاقمند به شرکت در رویدادهای ورزشی، افزود: بار دیگر به برزیل بیایید و خاطرات خوشی را با خود ببرید، زیرا خاطره در کنار برزیلی ها بودن هرگز فراموش نمی شود.

وی برای مردم روسیه که دوره بعدی مسابقات فوتبال جام جهانی را میزبانی خواهند کرد، آرزوی موفقیت کرد.

همچنین « ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه نیز با اشاره به اینکه کشورش فرصت میزبانی این مسابقات در سال 2018 را یافته است، گفت: فوتبال به حل مشکلات اجتماعی کمک می کند.

وی افزود: ما با همه توان برای میزبانی این رویداد مهم جهانی تلاش خواهیم کرد.

منبع :http://www.worldcupiran.com/14/d.asp?id=26431

ارسال مطلب

انتخاب كلوب :  
نوع مطلب :
ارسال مطلب